„Stern Weber Polska studentom stomatologii” – obrady Komisji Konkursowej

Na początku kwietnia zakończył się jeden z najważniejszych etapów Konkursu organizowanego przez Wydział Lekarsko-Stomatologiczny WUM oraz Stern Weber Polska Sp. Z o.o., jakim było składanie Projektów konkursowych. Zadaniem studentów IV oraz V roku kierunku lekarsko – dentystycznego w Konkursie “Stern Weber Polska studentom stomatologii” było przygotowanie pracy dotyczącej organizacji funkcjonowania placówek stomatologicznych w okresie pandemii COVID-19 w formie eseju, wykładu, prezentacji multimedialnej, filmu, badania ankietowego lub innej pracy badawczej.

W dniu 13 kwietnia 2022 roku obradowała Komisja Konkursowa powołana w celu wyłonienia laureatów konkursu – Komisja obradowała w następującym składzie:

·         Prof. dr hab. n. med. Dorota Olczak-Kowalczyk - Dziekan Wydziału Lekarsko-Stomatologicznego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego (Przewodnictwo Komisji)

·         Prof. dr hab. n. med. Agnieszka Mielczarek - Prodziekan Wydziału Lekarsko-Stomatologicznego ds. Kształcenia

·         Mgr Iwona Jakubowska - Kierownik Dziekanatu Wydziału Lekarsko-Stomatologicznego

·         Krzysztof Błażejczyk - Prezes Zarządu Stern Weber Polska Sp. z o.o. (Przewodnictwo Komisji)

·         Cezary Zbierzchowski - Przedstawiciel Stern Weber Polska Sp. z o.o.

Komisja Konkursowa zgodnie stwierdziła, iż poziom przygotowanych Projektów był niezwykle wysoki – tym większe gratulacje należą się dla wszystkich Uczestników Konkursu!

Ogłoszenie Laureatów nastąpi na uroczystym spotkaniu, które zostanie zorganizowane 11 maja 2022 roku – po spotkaniu nazwiska Laureatów zostaną również opublikowane na stronie Wydziału Lekarsko-Stomatologicznego WUM. O szczegółach wydarzenia wszystkie osoby, które złożyły Projekty konkursowe zostaną powiadomione drogą mailową.