W związku z agresją zbrojną Rosji na Ukrainę Warszawski Uniwersytet Medyczny rozpoczyna działania organizacyjne umożliwiające przyjęcie do naszej Uczelni studentów kierunku lekarskiego i lekarsko-dentystycznego studiujących dotychczas na Uniwersytetach w Ukrainie, których wojna zmusiła do opuszczenia kraju. Pracownicy Wydziału Lekarskiego oraz Wydziału Lekarsko-Stomatologicznego szacują aktualnie potrzeby i możliwości podjęcia studiów przez dodatkowych studentów.

Przewidujemy możliwość studiowania medycyny w języku angielskim, a być może także polskim (studia niestacjonarne).

Osoby, zainteresowane aplikowaniem o przyjęcie na kierunek lekarski lub lekarsko-dentystyczny proszone są o wypełnienie elektronicznego formularza (link poniżej). Na wnioski oczekujemy do dnia 14 marca 2022 r. Prosimy o uważne śledzenie kolejnych informacji na stronie, w których będziemy starali się podawać kolejne informacje zawierające więcej szczegółów.

Formularz elektroniczny