II Forum Akademickie

W imieniu Pełnomocnika Rektora ds. Jakości Kształcenia dr hab. n. med. Piotra Dziechciarza, p.o. Dyrektora Centrum Doskonalenia Edukacji Medycznej dr Antoniny Doroszewskiej, Uczelnianego Zespołu ds. Jakości Kształcenia, Centrum Doskonalenia Edukacji Medycznej oraz Biura Jakości i Innowacyjności Kształcenia zapraszamy na II Forum Akademickie, które odbędzie się 22 listopada br. (w godz. 12.00 – 14.00) w sali 8 im. prof. J. Zaorskiego w Centrum Biblioteczno-Informacyjnym WUM.

Tematem przewodnim spotkania będzie dynamika motywacji. Prelekcje wygłoszą: prof. dr hab. Grażyna Wieczorkowska-Wierzbińska (Katedra Psychologii i Socjologii Zarządzania Wydziału Zarządzania UW), prof. dr hab. n. med. Dominika Nowis (Zakład Medycyny Genomowej WUM) oraz Tomasz Ufniarski (student WUM).

Wydarzenie jest skierowane przede wszystkim do nauczycieli akademickich, ale także do wszystkich zainteresowanych szeroko rozumianą edukacją medyczną. Uczestnictwo w spotkaniu nie wymaga wcześniejszej rejestracji ani przesyłania zgłoszeń. Wstęp wolny.

Serdecznie zapraszamy.