Ogłoszenie Zarządu Studenckiego Towarzystwa Naukowego WUM

Szanowni Studenci,

Studenckie Towarzystwo Naukowe Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego ma zaszczyt zaprosić Was do wzięcia udziału w Spotkaniu informacyjnym poświęconemu tegorocznym zasadom przyznawania mini-grantów studenckich.

Podczas spotkania omówimy ogólne informacje o mini-grantach oraz dokładne zasady nadsyłania wniosków do Studenckiego Towarzystwa Naukowego, a następnie ich złożenia do Działu Nauki Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Odpowiemy także na wszystkie zadawane pytania.

Mini-granty studenckie otwierają drogę do realizacji Swoich planów badawczych, a następnie ich opublikowania. Na jedne badania można uzyskać do 10 000 zł.

Spotkanie informacyjne dotyczące tegorocznej edycji przyznawania mini-grantów odbędzie się

22 lutego 2018 o godzinie 18:00 w Sali 1AH001 w Samodzielnym Publicznym Dziecięcym Szpitalu Klinicznym (ul. Żwirki i Wigury 63A).

Więcej informacji o zasadach przyznawania mini-grantów na rok akademicki 2017/18  pod adresem: http://stn.wum.edu.pl/mini-granty-s

Zapraszamy także do obserwowania wydarzenia na Facebooku pod hasłem: Mini-granty studenckie 2018 – spotkanie informacyjne.

Wszelkie pytania prosimy kierować na adres e-mail: minigranty@wum.edu.pl