Studenci kierunku lekarsko-dentystycznego

Uprzejmie informujemy, że w roku akademickim 2016/2017 zapisy na zajęcia fakultatywne odbędą się drogą elektroniczną.

Rejestracja na zajęcia fakultatywne na semestry: letni dla I roku i zimowy dla lat II-V zaplanowana jest w dniach 17.10.2016-21.10.2016 i jest mozliwa tylko przez stronę www.fakultety.wum.edu.pl.

Studenci I roku zobligowani są do realizacji jednego z trzech przedmiotów fakultatywnych (fakultet obowiązkowy bez możliwości rezygnacji).

W przypadku fakultetów do wyboru dla studentów lat II-V, po rejestracji na zajęcia fakultatywne:  1. Czyste leczenie - bezpieczne leczenie 2. Żywienie a aktywność fizyczna, w sprawach organizacyjnych, będą się z Państwem kontaktować mailowo prowadzący zajęcia. Pozostałe zajęcia fakultatywne ujęte są w planach zajęć.

Przypominamy, że zapisy na zajęcia fakultatywne są jednoznaczne z obowiązkiem realizacji przedmiotu. Student ma możliwość rezygnacji z udziału w wybranych zajęciach fakultatywnych pod warunkiem zgłoszenia rezygnacji najpóźniej dwa tygodnie przed rozpoczęciem zajęć. Minimalna liczba studentów w grupie to 20 osób, z wyjątkiem fakultetów językowych, gdzie grupa liczy min. 12 osób.

LISTA ZAJĘĆ FAKULTATYWNYCH 2016/2017 Z PODZIAŁEM NA SEMESTR ZIMOWY I LETNI